4Photo i Przyjaciele

Kategoria: Wydarzenia,Wystawy — Dodano: 15 września 2012

To kolejna wystawa prezentowana w Galerii Sztuki KANA Art. Tym razem grupa 4Photo prezentuje różne oblicza Sosnowca od starych osiedli, poprzez miejsca już zapomniane, piękne zielone tereny, kończąc na współczesnym obliczu miasta.

Grupa posiada na swoim koncie już kilka wystaw fotograficznych, miedzy innymi w Sosnowcu w Muzeum Schoena oraz w Centrum Informacji Miejskiej. Grupa brała także udział w Międzynarodowym Festiwalu Fotografii w Rybniku.

Obecnie 4Photo realizuje duży projekt fotograficzny związany z obchodami 110-lecia miasta : “ 110-ciu Sosnowiczan na 110- lecie Sosnowca”.

 Przyjaciele Grupy Jolanta i Marian Dziuk ze Stowarzyszenia Fotograficznego Bytom zaprezentują znikającą architekturę Bytomia, a dokładnie dzielnicę, która została zniszczona przez szkody górnicze.

 Natomiast Karolina Dusza z Czeladzi pokaże kadry z podróży do Lwowa na których będzie można zobaczyć życie jego mieszkańców.

Serdecznie zapraszamy na finisaż wystawy, który odbędzie się 25 września /wtorek/ o godzinie 17.00 w budynku Centrum Edukacji i Wychowania Młodzieży KANA, przy ulicy Legionów 10 w Sosnowcu. Uroczystość będzie połączona z poczęstunkiem w restauracji AfreeKANA. Wydarzenie uświetni recytacja młodej artystki Aleksandry Siei, która przeniesie słuchaczy na ulice Sosnowca z powieści Zbigniewa Białasa “Korzeniec”.  Muzycznie czas umili utalentowany fotograf i promotor kultury Tomasz Olesiński.

Wystawę fotografii „4Photo i Przyjaciele” można oglądać w galerii sztuki KANA Art od 03 września 2012 r. do 30 września 2012 r.

 

 

 

Napisz komentarz


*

O mnie

"Obiektyw aparatu jest jak oko mistycznego cyklopa... jest wszechwidzące: ukazuje nam cały świat... bogaty świat... staje się naszym okiem, wzbogaca umysł, bawi, uczy i zadziwia"- Henryk Latoś Tu możecie spojrzeć na świat moimi oczami... zapraszam.

Najnowsze zdjęcia

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress