“Cafe pod Migawką”

Kategoria: Ludzie,Wydarzenia — Tagi: , , , — Dodano: 02 stycznia 2013

„Cafe pod Migawką”

Grupa Fotograficzna 4Photo wspólnie z Centrum Informacji Miejskiej w Sosnowcu zaprasza na cykl spotkań poświęconych fotografii. Kierowane one są zarówno do amatorów jak i zaawansowanych pasjonatów fotografii. Spotkania będą odbywać się cyklicznie w Centrum Informacji Miejskiej znajdującym się w Sosnowcu przy ul. Warszawskiej 3/20.

Celem comiesięcznych spotkań w „Cafe pod Migawką” będzie wspólne doskonalenie warsztatu fotograficznego pod okiem doświadczonych artystów fotografików, którzy będą gościć na naszych spotkaniach.

Każde ze spotkań będzie miało temat przewodni. W pierwszym miesiącu będzie to „Moja najlepsza fotografia”, w lutym „Reportaż”, a w marcu „HDR w fotografii” gdzie wykład będzie połączony z krótkimi warsztatami.

Na pierwszym spotkaniu, które odbędzie się 19 stycznia 2013 roku gościć będzie wybitny śląski fotografik Stanisław Michalski – członek ZPAF, który przybliży nam wiedzę na temat podstaw fotografii. Zachęcamy by na spotkanie przynieść ze sobą swoje najlepsze zdjęcie (najlepiej wydruk 20cmx30cm), które zostanie omówione i ocenione przez naszego gościa. Przyniesione fotografie będą prezentowane w galerii „Cafe pod Migawką” do czasu kolejnego spotkania. Autor/ka najciekawszej fotografii dnia zostanie nagrodzony/a drobnym upominkiem od 4photo i CIMu.

Serdecznie zapraszamy.

4Photo & CIM

 

 

 

komentarze 2

  1. Marta pisze:

    Witam
    Chciałabym zgłośić uczestnictwo 2 osób na warsztatch 09 .01 w CIM.
    pozdrawiam
    Marta

Napisz komentarz


*

O mnie

"Obiektyw aparatu jest jak oko mistycznego cyklopa... jest wszechwidzące: ukazuje nam cały świat... bogaty świat... staje się naszym okiem, wzbogaca umysł, bawi, uczy i zadziwia"- Henryk Latoś Tu możecie spojrzeć na świat moimi oczami... zapraszam.

Najnowsze zdjęcia

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress