Kapsuła czasu…

Kategoria: Osobiste — Tagi: , , , , — Dodano: 22 października 2011

Dziś na Wzgórzu Św. Doroty w Grodźcu miało miejsce historyczne wydarzenie. W fundamentach kościoła została zamurowana Kapsuła Czasu. Wielokrotnie słyszałam o takich akcjach ale chyba nie spodziewałabym się, że w czymś takim wezmę udział.

Wczoraj wieczorem od zaprzyjaźnionego “kultuinfomena” (nie pytajcie dlaczego taka nazwa) otrzymałam link do strony Stowarzyszenia “Projekt Dorotka” z informacją dotyczącą planowanego na dziś przedsięwzięcia. Niestety brakowało tam podstawowej informacji o godzinie, w której będzie to miało miejsce. Nie zastanawiając się długo napisałam maila do przedstawicieli stowarzyszenia. Korzystając z okazji zapytałam również o możliwość umieszczenia w kapsule zdjęcia zabytkowej Cementowni Grodziec zrobionego przeze mnie ze Wzgórza Św. Doroty. Na moje szczęście (wielkie ukłony dla organizatorów) odpowiedź była pozytywna. Dziś żwawym krokiem weszłam na wysokość 382 m n.p.m. (prawie bez zadyszki), by dokonać pamiątkowego wpisu i złożyć zdjęcie potomnym.

Wkrótce relacja fotograficzna z tego wydarzenia a tymczasem…

 

Zdjęcie, które zostało włożone do Kapsuły Czasu.

Certyfikat dokonania pamiątkowego wpisu.

 

Relacja filmowa Kanału 99

Napisz komentarz


*

O mnie

"Obiektyw aparatu jest jak oko mistycznego cyklopa... jest wszechwidzące: ukazuje nam cały świat... bogaty świat... staje się naszym okiem, wzbogaca umysł, bawi, uczy i zadziwia"- Henryk Latoś Tu możecie spojrzeć na świat moimi oczami... zapraszam.

Najnowsze zdjęcia

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress