Pałac Schoena – wystawa “Podróże dalekie i bliskie”

Kategoria: Osobiste,Wydarzenia,Wystawy — Dodano: 30 czerwca 2012

29.06.2012 r. odbył się wernisaż kolejnej z cyklu wystawy “Sztuka w oku czasu” Stowarzyszenia Twórców Kultury Zagłębia Dąbrowskiego.

Ekspozycja podzielona jest na dwie części. Pierwszą stanowi malarstwo Pana Mirosława Lipskiego pt. ” Natura pędzlem malowana”, drugą natomiast wystawa fotograficzna pt. “Podróże dalekie i bliskie” gdzie autorami prac są Monika Gruszewicz ( 🙂 ), Piotr Łatacha, Tomasz Malkowski, Wojciech Skórka, oraz Andrzej Musiał.

W fotograficznej części wystawy pragniemy wszystkich odbiorców przenieść w miejsca bardzo odległe, jak również te całkiem bliskie. Można zobaczyć fotografie zrobione na Krecie, Wyspach Kanaryjskich, w Grecji, Anglii i Wenecji, ale także podziwiać polskie jeziora i mazurskie krajobrazy. Wystawę można oglądać do 29.07.2012r.

Zapraszam do oglądania moich “obrazów”  światłem malowanych.

Chciałam również gorąco podziękować wszystkim, którzy chcieli poświęcić swój czas i towarzyszyli nam w wernisażu. To właśnie dla tych chwil warto żyć . Dziękuję…

Poniżej kilka ujęć z samej imprezy. Za pewne pojawią się kolejne. Zdjęcia dzięki uprzejmości Wojtka Skórki, autorką jest córka, która być może pójdzie w ślady ojca.

 

Napisz komentarz


*

O mnie

"Obiektyw aparatu jest jak oko mistycznego cyklopa... jest wszechwidzące: ukazuje nam cały świat... bogaty świat... staje się naszym okiem, wzbogaca umysł, bawi, uczy i zadziwia"- Henryk Latoś Tu możecie spojrzeć na świat moimi oczami... zapraszam.

Najnowsze zdjęcia

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress